View Single Post
  #2  
Old 07-13-2007, 09:50
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
Ati ezt első sorban neked címezném. azért nyitok új topicot, mert a kézikönyvbe nem akartam offolni, és olyan részt, ahol nem off nem találtam. két dolgot is szeretnék mondani. az egyik az, hogy betehetnél egy olyan részt is, hogy az első 72 kör/óra, mert nem találtam olyat a kézikönyvben, hogy hogyan kezdjem a játékot.
Van olyan is, hogy kezdési tanácsok, és van olyan is, hogy első napi teendők, második napi teendők, hamradik napi teendők, ..., hetedik napi teendők.

Mindkét hely kiváló arra, hogy kezdési tanácsok legyenek felsorolva.

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
aztán tőlem lehetne kategorizálni, hogy ha sok időm van, ha kevés stb. én az alap stratégiához tenném mint altéma, mert szerintem oda illik. ha ennek nem nyitnál új topicot, akkor viszont legyél szíves megmondani, hogy melyik az a tartomány ahova kb beleférne.
a másik meg az, hogy például mi az amit bele kéne tennünk. sokan betették pl. az előnyöket, hátrányokat és ezekkel magarázták, hogyan is kéne játszani, voltak akik ép.listákat is betettek, voltak akik meghatározták a bizonyos dolog hasznát, és hogy mire jó. és kiváncsi lenék, hogy például a véglegesbe egy ép.lista egyáltalán be fog-e kerülni...
KÜLÖNÖSEN éplisták fognak bekerülni, ezért is írtam az első ilyen jellegű beírás után, hogy igen, ilyesmikre gondoltam.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote