Thread: Bank reform. ;)
View Single Post
  #233  
Old 10-16-2012, 16:55
Barbara Barbara is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 63
Activity: 0%
Longevity: 82%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
magyarul azért akarjátok ezt az ötletet, hogy nulla időráfordítással lehessen sok-sok lóvét szerezni.
Ömm, mostanában úgy tűnik kihagy a memóriám, mert nem emlékszem hogy erre akár csak utalást tettem volna :S

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
Azért gondoljatok már bele, hogy 5. szinten én sokat tettem azért hogy 2 hónap alatt az akkori szövimmel gnóm tekiírókat törjek fel. Sokat voltam gép előtt ,sok gömb, sok próbalopás, sok fosztás és sok kitartás kellett hozzá. Ne hogy már csak azért csináljatok egy fajt, hogy 0 időráfordítással az aktív játékosréteget szívassátok, akik még játszanak is. Szerinted egy-egy ilyen gyújtás után hányszor éjszakáztam és hányszor kellett játszanom a piaccal, hogy elég legyen az 5 és hogy ne boruljon meg az országom, míg a tolvaj aludt este nyugodtan.
Egy tolvaj ha aktív és szemfüles, sok lóvét tud így is szerezni akár tekercs, akár más javak formájában.
Nyilván rajtad kívül mindenki más ül a babérjain, vakarja a valagát és vár a sült galambra.
Attól, hogy az országban lévő pénz - neadjisten - 5-10%-a lophatóvá válik még senki sem fog a 2 hónap helyett 1 perc alatt feltörni egy tekiíró gnómot vagy többmilliárdos vagyonra szert tenni napok alatt.

(Egy aktív és szemfüles tolvaj előbb-utóbb nagyon el lesz verve. Mondjuk ehhez nem kell aktivitás meg szemfülesség (még csak különösebb jóstehetség sem), de ekkor akár közepes deficittel is kijöhet a dologból.)
Reply With Quote