View Single Post
  #881  
Old 10-29-2013, 22:01
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Te a most felvetett változtatások esetén választanád a félelfet? Vagy a szövidnek választanád? Ennek tükrében érdemes vizsgálni, hogy megfelelő mértékűek-e a változtatások.

Ha kap 15% tanyabónuszt és +5% védelmet a mostanihoz képest, akkor túl félelmetes ellenféllé válna?

Ha már végre változik a félelf faj, akkor ne csak adjunk a szarnak egy pofont, hanem tényleg legyen olyan faj, ami használható.
Se én, se az orijaim jelenlegi szövijei nem választanák se most, se ezek után a felest, amit tudni akarunk tolikkal, arra van más. Amennyi kell a játékra, megvan más forrásokból, a játékunktól meg távol áll az "otthon a szövi serege, de én genyózok a tolikkal stílus". Ha gond van valakivel, akkor elrendezzük férfiasan, seregekkel, vállalva, hogy visszatámadnak, nem azt várjuk, jöjjön már ki, mert megunta a sunyi tolvajt. Ennek a játéknak a sava-borsa sztem egyébként is a csata, elképzelhetetlen lenne nekem egy szinten "csak" lopkodni. Nah, meg abból sose lenne a lépéshet Top1 . Ennyi a véleményem.
Nah, de ettől természetesen lehet erősíteni rajta, hátha többen választják majd. Csak nyugisabb lesz egy feles társaságot ütni, mint egy orkot, akinek benn figyelnek a lovai
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
Sponsored Links