View Single Post
  #23  
Old 07-26-2010, 17:33
Kics Kics is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Bármilyen logikusan hangzik is ez, mégis egy olyan időszakot emlegetnek itt már többen is, amikor még nem voltak ezek az óriási termelők.

Lehet, hogy rosszul látom, de én valamikorra akkorra teszem a probléma kezdetét, amikor szintén felpezsdítési célzattal olcsón lehetett katonákhoz jutni. A felpezsdülés helyett pedig hatalmas felfedezési hullám kezdődött.

Teljesen általánosságban. Talán legkevésbé D-ről. Az volt elsőként a "béke szigete", de azt hiszem, hogy mostanra már mindenhol máshol is ragaszkodnak az emberek a már megszerzett javakhoz, és nem kockáztatnak holmi támadást.
Őszintén szólva én még nem láttam ezt indokként a pangásra. Az hogy pár(néhány ember véleménye szerint) megalomániás ember mire használta az olcsó katokat, az szerintem nem indok. Azelőtt is voltak nagy országok (mint írtam, mások nosztalgiázása alapján a több szint óta), így nyilván már akkor megindult egy "alig elérhető" játékos. Most csak nagyobbak vannak és ha megnézed, csak felhalmozódtak a javak, de a lényegen nem változtatott.

A javak ragaszkodását azt elismerem, igaz, nem tudom miért nem mernek előre tervezve jobb esélyeket kihozni maguknak. (de ez meg emberi "hiba")
Reply With Quote