View Single Post
  #27  
Old 07-28-2011, 18:07
Lord Belward's Avatar
Lord Belward Lord Belward is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2010
Location: Budapest
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Az a fő szempont. Lassan eddig is meg tudtad csinálni.



Elméletileg beérnéd. Talán még az első nap is beérnéd. A második nap rávinnéd a névre az egeret, kattintanál, kiválasztanál valamit, majd meggondolnád magad, hogy mégse, de mivel nem igényel jóváhagyást, ezért elkattintasz onnan, és puff, ment is a nem kívánt akció.

Rengeteg valójában nem kívánt akciót eredményezne, miközben nem is gyors.
Figyelmetlenségből most is megvannak a nemkívánt akciók.
Éjjel 4kor teljesen más célpontra megyek rá 4 sereggel, és csodálkozom reggel, hogy eldugta a pénzét.... És nem is volt neki.


Nektem teljesen jó volt a 4 kattintás; országszám, varázslatok/alvilág/hadsereg, akció kiválasztása, (egységek és szövik választása), akciózás.


De külön köszönöm.
Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Legyen akkor már teljes a lista, betettem a szövetségi történetet is.
Ezt viszont használni fogom A-ban is, ha bekerül az éles verzióba.


Ati mennyire lenne sok munka megcsinálni az 1/A specifikus verzióját? Gondolok én itt arra, hogy a szövetségi pontlistán a szövetség neve, körtáv, sikeresség mellett, ott lenne az hogy szövetség felmérése?

Lehet, hogy ez csak nekem probléma, vagy rutintalan vagyok benne, de amikor a szövetség nevére kattintok és megjegyzi azt, de ha akarok egy taglistát nézni, akkor már ctrl+c-znem kell. Mert az csak a szövetségi támadáshoz jegyzi meg (ha jól emlékszem), az meg nekem nemigen van.

Last edited by Lord Belward; 07-28-2011 at 18:48.. Reason: kérdéssel bővítés.
Reply With Quote