View Single Post
  #1  
Old 06-20-2010, 00:23
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default új személyiség

Gyanítom, hogy egy pár évig nem lesz ilyen irányú bővítés, de ez most eszembe jutott, így az ÁLTALÁNOS BESZÉLGETÉSEKBEN (külön kiemeltem, hogy ne legyek érte lecseszve ) gondoltam leírom, hogy ha van valami benne, akkro ne vesszen el az idők során!

A személyiség:
Felfedező
- minden felfedezés 5%-kal (10%) kevesebb katonát és pénzt igényel (igazán nagy előnye csak A-ban lenne a magas katonai szükségletek miatt)
- a fedezések gyorsíthatók 20(10)kör, mindennek természetesen ára van, 2x-es pénzmennyiség (ha valakit kiütöttek a top-ból, és valamiért máshogy nem tud visszakerülni, kevesebb VIP köre fogy el)
- a célzott felfedezések hatékonysága javítható, plusz 10% katonamennyiség befizetése mellett a minimum bányatalálás 75%.

Ahogy gondolkodok rajta, ez főleg az A-s törpéknek lenne jó. Az pedig nem baj, ha az A-s törpéknek valami jó, mert így is nehezen tudnak megmaradni, mivel minden hadis faj le tudja őket szedni mind egyéniben, mind klánban.
Akkora durva könnyítés mégsem lenne, mivel ha 2000katona/hektár a fedezése, akkor is max 1800katona/hektár lenne. Így is kel 180k katona 100hektárhoz, ami csak 20k-val kevesebb.

Ennyi. Szerintem nem tápos személyiség, A-ban is csak 4-5.
Elősegítheti a klántámadásokat is, mivel viszonylag olcsóbban vissza lehet építeni egy törpét termelősre. Elfeknél nem hiszem, hogy sokan feláldoznák érte a tudóst vagy a gazdálkodót, de ha megoldódna a forgás A-ból nekik is, akkor talán többen fordítanák le, mert a többszemest felhozva ez is beválasztható, és könnyebb elérni a szükségest.

Ha meg valamelyik elf a tudósát feláldozza érte, akkor könnyebben üthető.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
Sponsored Links