View Single Post
  #267  
Old 08-12-2006, 09:31
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
Az összefüggést a te ötleteddel nem értem de tetszik. A 2. és 3. pontoddal viszont vitába szállnék ugyani nállam legalábbis azt szokott történni hogy kiirja az épp hazatérésen soros eladatlan piacon lévő árúm mellé hogy hazafelé tert és ez ott virít eggy egész körön át. Azt hogy honnan tudja az ori hogy más orinak mikor jön vissza a nagyon drága cucca a piacról nos ez a varázslat lényege és csak ij módon lehet megtámadni azt a karaván. Pl. kiirja hogy varázslóid észlelték hogy xy országnak szokatlanul nagy értékű eladatlan áruja tart ahza a piacról. Azt be lehetne ütni. Azt elismerem legalábbis én igy gondolom hogy ez igen nagy összegekhez juttatja a törpiket de a tolik igy is csunyán rájuk vannak álltalában szállva. Fogalmazhatunk ugy is ha a törpnek több a pénze a toli csak örül. Azt meg hogy hol látod eggy árurol a piacmenü bal oldalán vagy akárhol máshol hogy biztosan el fogják e rabolni azt meg aztán végképp nem láttam pedig esküszöm kerestem is. Ha valami fatálisan egyszerű megoldása van a rejtéjnek nézd el nekem nem vagyok profi de kezdő sem. ARról meg hogy csak hüly ötletek jutnak az eszembe arról meg csak te tehetsz mert az ötletedet hallva elkezdtem a kocsmáimmal sört termeltetni csak tul jól sikerült az akció és most nincs eggy józan ember sem az orimban(beleértve engem is) . (viszont a morálom maxon.)

A nagyon drágán kitett hazatérő árukra már ki vannak találva a rablóbandák, azok viszont nem bányásznak, és nem termelnek sereget pár kovácsműhelyre alapozva. A törpe maradjon törpe, a rabló meg rabló, és kész.
Megmondom őszintén, ha korábban olvasom az új fejleményeket itt, a Colonyéhoz hasonló válaszra ragadtattam volna magam, mert ezt az ötletet akárhogy csűrjük csavarjuk, akkor is marhaság marad.