View Single Post
  #813  
Old 03-09-2014, 16:49
werden werden is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 110
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default Én ezt tapasztaltam!

Sziasztok!
Kis bevezető:
2004 be regisztráltam első országommal lassú csopiba .
Szerencsémre sikerült normális ,korrekt ,segítő kész emberek szövetségébe lépnem az elején.( talán azért is "szerettem" meg a játékot)
Akkor még tényleg nagyon más volt minden....nem csak a játékba a való életembe is.
Jártam A-ba nem is egyszer de amit már akkor kb. 2005-2006-ba tapasztaltam ott nagyon lelombozott.....elffel voltam valahogy összekapartam a köröket és tipli vissza 5-be.(Már akkor nagy tartalékok voltak pár országnak)
Valamelyik normál csoportba kértem magam ( már nem tudom melyikbe).
Ott is találtam normális szövetséget...Olyan infót kaptam tőlük ami "le van ugyan írva a sorok között" de nekem álmomba se jutott volna eszembe.
A következő volt :
Pár hónappal korábban a szövetségükből 2 csináltak egy -egy teki író orit és írták 1000-el a tekit. Aztán amikor eljött a fordulás ideje ,ki mindent a piacra tele lovéval és valaki lefordult át lett tolva neki a lové kb. 3 mrd és abból az egész szövi kiépített és feltöltött .Mire kijöttünk a szabiról már úgy álltunk mint
nem is 72 órája lennénk ott.
Ez egy picit kiszúrás a kezdőkkel szembe...de ugye legális!
Aztán eljutottunk B -be én ott fordultam ők mentek tovább A-ba ...vitték a szajlét...
Megint lassúba kerültem eltelt kb. 2,5 év ...döbbenet ami volt alig pár ország aki csinált valamit ( hetekig kint a hirdetésem szövit keresek)
Semmi válasz !!!!!!!
Felfedeztem topba ,néha ütöttem ...
Észre vettem hogy egy több szemcsis szövi akkor fordult...
Felléptem 4 szintre tudtam hogy ott még nagyobb az " unalom" tehát törpöt választottam volt nyersi ,gyors volt a képzés jól haladtam...
Közbe jött valami szabiztam pár hónapra ( néha pár napra beléptem)...
Lett időm na gondoltam 180 köröm van és tudok lépni 3-ba..
Igen ám de közbe a szövi elért küldtem nekik MNT de hiába még válaszra se méltattak .Helyette betámadtak... MF ként esélyem se volt védeni...
leütöttek a topból... nincs top helyezés bukod a köröket ...
Na most mi legyen? Két lehetőségem volt: 1 nem megyek a közelükbe , de akkor bukom a köröket 2 vissza fedezek vagy ütök topba és akkor megint lenyomnak...
Jött a 3. leszabiztam....
Lehet hogy hosszúra sikerült a kommentem , de véleményem szerint jó pár kezdő ország "nehézségeire " rá világit"....
Ha én így hogy jó pár éves tapasztalatom volt több hónap után talán tudtam volna csak szintet lépni...( persze ha addig nem jön még egy szövi akkor egy kezdőtől mit várjuk?
De normál csopiba is hasonló dolgokat tapasztaltam... ami nekem "nehézséget" okoztak...
Nagyon nehéz meg úgyis jó szövit találni hogy tapasztalt vagy....egy kezdőnek meg még nehezebb ( nem akar bajlódni senki se velük) Csak a max időt akarja eltölteni a tapasztal játékos az adott szinten. Bénázásnak nincs helye...!!!!
Lassú csopi szerintem meghalt....van regisztrálás gondolom de a lassú csoportok 70% vegetál...van pár szövi ill ori aki fordulásra használja...
Mostani normált annyira nem ismerem..de azért egy picit nekem is csökken a "harci morálom amikor meglátom a teki írókat és arra gondolok basszu : Regisztrált bocs' de tejel a játékba beállítja hogy írja a tekiket és várja a csodát....aztán fordulna lesz lové és könnyű kezdés...
írtam ez teljesen legális de ez azért nem a játék szellemét tükrözi...
Na ennyi várom a hozzászólásokat !
Üdv Werden!
Reply With Quote