View Single Post
  #676  
Old 09-29-2012, 09:38
Pirostraktor Pirostraktor is offline
Member
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 137
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
A földfoglalás miért nem számít lényegesebb haszonnak?
Ha 200 hekin sok a gnóm ori, felmész 300 hektárra, ott jóval kevesebb van
Nem kötelező 200 hekin ácsorogni.
Itt az új játékosok nagyobb arányú megtartásáról van szó. Egy újdonsült játékos azt látja, hogy a csoport 90%hoz hiába piszkál hozza, mert a másikban túl nagy kárt sem tesz, és magának hasznot még annyit sem hoz. Ha sereggel megy rá egy gnómra, kipakolja a tekiket a piacra, alábont és kész. Tolikkal még annyira sincs haszon. Csak tartja a sereget, ami viszi el a kaját és a pénzt. Erre mondtam, hogy nagyon leszűkülnek a lehetőségek.

A másik, hogyha fennebb megy, feljut, stb. Egy idő után ezekhez a tekiíró országokhoz képest tartalék nélkül marad és teljesen ellehetetlenedik a továbbhaladása.

Én tudom, hogy itt a régi motorosoknak ez nem okoz akkora problémát, mert több csoportban foglalkoznak az országaikkal, de egy kezdőnek, aki élete első oriját csinálja, és csak arra kell energiát fordítson, hihetetlenül statikussá válik a játék és nem csoda, hogy megunja.

Olvastam a látányjavitási terveket a 8as hódra, ami már egy jó kezdeményezés, de talán még ennél is fontosabb lenne dinamikusabbá tenni az alsó csoportokat.
Reply With Quote