View Single Post
  #674  
Old 09-28-2012, 22:58
Pirostraktor Pirostraktor is offline
Member
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 137
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Üdv!

Eleve úgy írok ide, hogy nincs fentebbi csoportokban játéktapasztalatom (4.ig), de emiatt szerintem talán kissé más szemszögből közelíthetem meg a dolgokat. Nem rég reggeltem újra, jó pár év kihagyás után, és elég szörnyű a mostani látvány.

A fő probléma véleményem szerint a 200 hekin elszaporodott, feltörhetetlen gnóm orik. Emiatt a játék hihetetlenül statikussá vált a lenti csoportban, és talán a legtöbb kezdő/fiatal ezért nem marad meg sokáig. Ez hihetetlenül leszűkíti a játéklehetőségeket, ugyanis vagy gnóm leszel és ontod a tekiket, hogy felfele legyen tartalékod, vagy unatkozol a sok gnóm közt, esetleg ütöd őket lényegesebb haszon nélkül.

Jelenleg 2 ötletnek nevezhető gondolat fordult meg a fejemben, aztán kíváncsi vagyok a tapasztaltabbak véleményére.

1. A gnóm faji varázslat feltevésének nehezítése. Pl. rúna, varimennyiség, stb. Ennek a hátulütője ugyebár, hogy csak egy fajt érintene.

vagy

2. Egy maximális körszám bevezetése, pl. 2000 kör. Aminek az elérésekor az illető vagy fellép, vagy újrázik, esetleg töröl. Ez szerintem dinamikusabbá tenné a játékot, nem is változtatná meg olyan eget rengetően, csak visszafogná ezt az elfajult tartalékolást és valószínűleg vonzóbb lenne az újak számára is.
Reply With Quote