Thread: 1A események
View Single Post
  #13696  
Old 09-08-2013, 09:50
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
dave az meg egyenesen irritál, hogy többesszámba beszélsz amikor engem szólítasz meg... benne voltam én abba a hiénába vagy nem?
Nem téged szólítottalak meg. Az eredeti első beírásom Vityu beírására volt reakció:
"miszerint ti nem hiénáztok"

Nem tudom miért veszed magadénak? Igen többesszámban írtam, mert Vityu tett többesszszámú kijelentéseket.

Az, hogy a te beírásodra válaszoltam azért volt, mert te reagáltál az én írásomra.

Nem kell a kákán is csomót keresni. Maradjunk a tárgynál és a tényeknél.

Onnan indult ez is megint, hogy jött Vityu és elkezdett ujjal mutogatni, hogy a mi klánunk szétdobál, és menekül... Látszólag így is volt, de mindennek megvan az oka. De az meg, hogy kijelenti, hogy ti olyat SOSE csináltok, mint pl 3 nappal ezelőtt, az már kiveri a biztosítékot.

Ha csak hülyeségeket tud beszélni, inkább maradjon csöndben. Törődjön a saját dolgával...

Jól mondtad, hogy mindenki úgy játszik, ahogy tud. De nem kéne felesleges és értelmetlen lejárató kommenteket írogatni, akkor talán az ilyen felesleges szájtépéstől mentes lehetne ez a fórum!

A föld nem érdekel senkit, a játék része. De ha a becsületünkbe akarnak taposni, akkor igenis kiállunk magunkért minden lehetséges fórumon és minden szabályos eszközzel!
Reply With Quote