Thread: 1A események
View Single Post
  #13693  
Old 09-07-2013, 21:01
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
már megint ez a többesszám.... és persze a mellébeszélés:
MEG KELL TANULNI TISZTESSÉGGEL VESZITENI!!!!!!!!!
Kerdezzed meg Wolfit akkor mit csinalt Bbe jonehany honappal ezelott...
Igenis tobbes szamba mert az egesz szovidre szolt.

Mi mar reg megtanultunk veszteni, de ugy latszik ti meg nem.

De akkor most leirom, es hogy ne legyen fereertes ez mindenkinek szol.

Feloszlattam a fele szovit, es miert is faj nektek ez??? None allt rank, nem ertem egeszen a toletek jovo dolgokat.

Nekunk jelenleg nem fontos hogy levertetek a 3 orszagot, meg az sem erdekelt hogy hienaztatok, de

1. Kijelentettetek, hogy csak kierdemelt hienazas van toletek, arra meg nem valaszoltatok, hogy Fenyhordozo es Utophalia mivel erdemelte ki, csak mert kivancsiak vagyunk, ha nem akkor bebizonyitottuk, hogy nem csak kierdemelt orit hienaztok, mert ez celzott volt toletek.

2. En mar elotte valo utesnel vartam a seregeket toletek, de utana 100%ba voltam, hogy jonni fogtok ha megegyszer kimegyunk. Kikuldtem egy proba sereget, ha beutunk jo ha nem ugyis, nekunk mindegy volt, toletek jonnek a hiena seregek, essunk tul rajta. Igaz Fenyt meg Palit felaldoztam erre.

3. Megfordult a fejembe, ha beutunk sokkal tobbet visztek, de nektek meg erte az a par 100 heki fejenkent akkor legyetek boldogok vele.

4. Sosem vagyok irigy, SOT, ha egy jot csatazok valakivel es levernek meg is KOSZONOM az ellenfelnek a jatekot!
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote