View Single Post
  #64  
Old 11-14-2017, 21:28
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Jobb a mostani sorbanállós-összeszövizős helyzetnél. Az ütések száma a sokszemesek közt gyakorlatilag nem változna, viszont jobb hangulatúvá tenné a kicsik játékát, ha a nagyoknak nem kell 500 hekiről 200 hekis orikat ütlegelni, hogy behozzák a 600 hekin szabis top1 orit, aki mögött a top4 500 hekis szabis.

Ezt nem látom akkora gondnak. Régen lehetett ész nélkül fedezni 225 katival hekinként akármeddig és nagyon is jót tett a játéknak. Lettek nagy orik, a harctól nem rettegtek annyian, mint most. Némi motiváció új orik felhozatalához.

Megmondom őszintén, visszaélésre még csak nem is gondoltam. Ezért is jó, hogy megvitatjuk a dolgot olyanokkal, akiknek van affinitásuk az ilyen finomságokhoz. Hogyan lehetne biztonságosabbá tenni?
Ha felfedezhetsz, akkor máris nem kell szövizni a többi sokszemessel és sorban állni? Mi az összefüggés a kettő között?
Nem jártam már rég nagy ötös csoportokban, de ha már 4/K-ban fel lehet fedezni az első helyig, nekem gyanús, hogy azokban is és 4/L-ben is..
B-ben egy minimális többlet házzal átlehet venni az első helyet, ha a jelelnegi legnagyobb 4 ori fellép..

Nem rettégés van az ütésektől, simán inaktivitás van, nézd meg bármelyik alsóbb szintet, ahol olcsóbb a fedezés, ott snics nagy élet.. attól, hogy ész nélkül lehet fedezni, nem hiszem, hogy hirtelen aktív lenne bármelyik olyan klán, aki legalább 3 éve nem ütött..
Plusz a fedezéssel a másik problémám, hogy az első helyre is fel lehet fedezni A-ban, és még csak nem is olyan elképzelhetetlen összegért, ha 225 kati egy heki.. ellenben, akik aktívan harcolnak, eddig kaptak kedvezményest, ezután még csak ez a motiváció sincs meg..

Nem véletlen veszíted el a kedvezményest, ha leütnek, vagy klánba belépéskor, persze lehetne olyan, hogyha kevesebb hekin vagy, mint korábban nem kapsz kedvezményest az ütésedért, de nem is veszíted el(bár ez sem teljesen jó), de én továbbra sem érzem nagy problémának a kedvezményes elvesztését, ha beütnek, visszeütöd magad és visszakapod..

Igazából én továbbra is erőltetettnek érzem mindhárom javaslatot..
Most, hogy a black visszavonult, nincsenek igazából elérhetetlen klánok A-ban és néhány ütés után elérhetetlen orik sem,
__________________
same old song..

Last edited by Ati; 11-15-2017 at 19:30.. Reason: Kiszedtem azt a fél mondatot, ami miatt nem mehetett volna ki az egész, de kérlek, hogy a jövőben figyelj oda jobban. Köszi.
Reply With Quote