View Single Post
  #20  
Old 12-15-2009, 12:20
BoaSote BoaSote is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2009
Location: Budapest
Posts: 10
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default talán másképp

Szerintem halott dolog, hogy emelni kéne a támadó/védőértékeket. Annyit eredményezne, hogy jobban ki lehetne élezni országokat. Szerény véleményem szerint, adhatnának olyat plusz, természetesen az értékeiken felül, ami nem annyira befolyásolja a játék menetét, de előnyt jelentenek. Pl. a védő kvázi rendőrként is funkcionál otthon és mondjuk, a népesség védő arány alapján a közbiztonság miatt magasabb lehetne a népesség(több kati képezhető stb). Békeidőben hasznos. A támadót is sokféle képen lehetne visszahozni a játékba, hogy érdemes legyen tartani, de ne legyen kötelező. Például, mint őrmesterek a saját mennyiségük 10%(?) át automatikusan továbbképzik a költségnélkül katonává. A védőerő nagyban csökken, ellenben nem kell annyi fegyo, és némi pénzt is meg lehet spórolni. (Szerintem ennek még marketingvonzata is lenne, hiszen aki nem VIP és mégis élvezhetne ilyen előnyt sokkal inkább fizetne elő, hiszen csak az első SMSt elküldeni a kétséges utána már betervezett kiadás ) Nekem ez az ötletem. Az, hogy megemelnénk az értékeiket, semmi nem változna aki megteheti azonnal aki nem minél gyorsabban próbálja lecserélni az egységeit táposabbakra. Inkább kapjanak valami tápot amiért egyes esetekben megérheti tartani, vagy lehet növelni az értékeiket is, akár 8 pontra is persze a másik értéke 0, akkor viszont csinálni kellene hozzá egy személyiséget és aki ezt választja cserében nem tarthat íjat, nem ad elhárítást a torony, nem lehet lova, sem elitje. Igenis aki bevállaja, hogy nulla a védőértéke üssönbe mindenkit, aki meg csak védőt tart mégsem lesz annyira erős, mint egy feltornyozott elf, viszont még a hadignomoknak is fejtörést okozhat, és olcsó. Persze biztos vannak olyan faktorok amikre nem gondolok, de végülis mindenki ötletel
BoaSorte
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to BoaSote For This Useful Post: