View Single Post
  #9  
Old 02-11-2012, 18:13
Nigel Nigel is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Azon nem. De elmondás alapján Te nem is játszol az 1/A-ban. Nem a szó valós értelmében.

Azt írod, hogy 3 évedbe került ide eljutni. 4000 hektárról fordulva minimum egy évet nyertél volna, és közben a lenti szinteken még élveznéd is a játékot, nem csak felfedeznél az A-ban.

Persze nem akarok beleszólni, hogy hogyan játszol, de pont az ilyen estekre van kitalálva a könnyített fordulás -- és ezzel a lehetőséggel nagyon sokan élnek is.
Jó tény. csak az a gond hogy az A egy egyfajta ugródeszka most. ahoz hogy rendeset ugorj nagyon megkell küzdj de a kicsihez nem kell sok viszont azzal nem csobbansz akkorát. itt csak ez a gond.
más rész simán tudnék értelmes ötlettel szolgálni aki segítene a magamfajtákon akik a lentiekkel akarnak fordulni és nem tudnak toba jutni ezzel nem maguk után hagyva azt a sok küzdelmet amit átélted odafent.

valóban nem a szó szoros értelmében játszom. de ha megpróbálnád egy sima klánba elérni azt hogy ki be vásárolj íjat lovat és mindezt úgy hogy ne hiénázzanak be mások...elismerésem. de én nem mertem kockára tenni a hektáromat. ezért lettem elf. és nem maradt több fordulási lehetőségem. szal vagy így vagy sehogy.