Thread: újraindulás
View Single Post
  #14  
Old 07-31-2006, 12:37
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Deni
Ezzel kicsitsenem értek egyet.. Egy bikaerős orit is szét lehet kapni 1/A-ban pikk-pakk.. Nem hiszem, hogy az lenne a megoldás, hogy az újrázni kívánó országokat "visszalökjük" a "mélybe".. Tény és való, hogy az újrainduláson valamit változtatni kellene.. Én anno a még a levlistán is azt mondtam, hogy maximálni kellene az arany illetve tekercskészletet amivel egy frissen újraindult ország rendelkezhet.. de ez már akkor ott le lett szavazva.. nem tudom, most mennyivel több a létjogosultsága ennek az elképzelésnek
Deni, nemcsak 1A-ról van szó. A közelmúltban a 3. szinten egy jó, elsők között lévő szövi egyik tagja kilépett és a volt szövitársai 5-5-4 támadást vittek be neki földre. A kilépőtől elfoglaltak kb 1100 hekit, ami 3. szinten elég sok. Biztos nagyon összevesztek! Szegényke utána kénytelen volt újrázni! Ilyeneket meg lehet csinálni akkor is, ha az újraindulás limitált vagyonnal megy. Viszont, ha visszaesne a 4. szintre újrázásnál, akkor nem hiszem, hogy hagyná magát szétveretni. Ilyen szétveretést Monro javaslata esetén (szintenként 1 újrázás) is meg lehetne csinálni

De nézzünk egy 1A példát. Egy volt szövim az 1A utolsó 5 országa között volt. Egyszer körbementem és ez az ori az első 10 ország között volt. Pedig aki az utolsó 5 között szerepel. az eléggé szét lehetett verve. Ez az ország most azt hiszem SZK-s, de kb 950000 pontja van. Szóval bárhonnan fel lehet állni.

Ha valakit viszont annyira szétvernek, hogy képtelen rendbehozni az oriját, akkor miért olyan nagy baj, ha lejjebb esik? Elvégre a legfontosabb dolgok (ország neve, ország sorszáma, kék számok) megmaradnak.
Reply With Quote