View Single Post
  #1425  
Old 01-15-2011, 19:36
D vagy Á?:P's Avatar
D vagy Á?:P D vagy Á?:P is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2009
Location: Bp
Posts: 47
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Ugyan nem sok közöm volt a levlistás fejlesztésekhez,mert vmikor akkor tájt kezdtem a játékot, de esküszöm kezd hiányozni az a rendszer.
Nevetséges, hogy olyan emberek védenek,egy fejlesztési mellékterméket, egy előre nem látott anomáliát, akiknek közük nincs egy átgondolt klán vezetéséhez... Régen nem volt kidobálás, csak elfokozás... akkor miért nem sírt senki ezért??? jah, mert akkor csak olyan klánok nőttek meg annyira, akik képesek voltak előre gondolkodni, és felkészülve várni minden eshetőséget??? akik nem észnélkül ütöttek felfele 4-500k pontig, hanem csak addig nyújtozkodtak amig a takarójuk ért??? addig mentek fel, ameddig volt pénzük, meg is tartani a földet... úgyanaz, mint egyéniben amikor vki folyamatosan felüti magát, de nincs pénze televenni magát... miért kell védeni a lufi klánokat???

Nem is tudom ki mondta,hogy Xepi beleesett a jóba... Xepi jópár nagyklánnál küzdött meg mindenért,és nem csak odakerült,nem a Gun-ba lépett fel... a Big elött is úgy másztak fel, hogy indulás elött pár hónapot termeltek fent...
Nemtudom miota játszol de a kidobálás nagyon régi modszer,erre sok mindenki emlékszik szerintem,épp az h. elfokozás nemvolt mert nem létezett ennyi pénz és egység a játékban.
Az én javaslatom ha megszüntetjük a kidobálást egy régi jó elem visszahozása ,nevezetesen a klánpontlista frissüljön 20 percenként mint régen.Az elfokozás ellen pedig egy egyszerü Ati beavatkozás kell ahogy régen is volt többször:Ki kell venni a piacot és kész,nem lesz ennyi egység igy nem lehet elfokozni,persze ezt már régen meg kellett volna fogni mert igy már kicsit extrém ami kint van és sokaknak nem tetszene,ezt csak azért irom mert ez a legkényelmesebb és nem kell belenyulni a játék szerkezetébe,hogy meglegyen szüntetve.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to D vagy Á?:P For This Useful Post: