View Single Post
  #53  
Old 02-22-2015, 21:08
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
Egyelőre komoly és átgondolt ötlet nincs. Hirtelen ötlet lenne az, hogy az ember (mint az egyik legalkalmazkodóbb faj, hisz nem specifikus semmire, így tehát tud alkalmazkodni másokhoz) megkapná az összes faj faji variját, amit használhat akár egyszerre is. Nyilván itt a varik készültsége szab csak gátat a dolognak....

nem hiszem, hogy az amúgy is egyre sablonosabb, és egyre unalmasabbá válós játékra az lenne a megoldás, hogy még tovább csökkentjük az alternatívákat. minél több féle faj, annál több féle stratégia, és esetleg növekvő játékosszám.

A másik , amit meg egyértelműen orvosolni kéne, hogy ha már egy fajnak vannak olyan erős előnyei, mint pl az orknak, a 30% támadóerő többlet, akkor a fajoknál a hátrányok is legyenek legalább ilyen mértékű hátrányok...

és ha netán a többi fajnál kicsit nagyobb a malusz, akkor az ember semlegessége máris kezd vonzóbb lenni

most minden fajnak van valami komoly erőssége, de a hátrányok észrevehetetlenek... ugyanmár 10%-al több rúna a varázsláshoz, meg 20% nyersanyag az építkezéshez??? Manapság ez kit hátráltat???
Szerintem a fajok többsége egyensúlyban van.. valamit valamiért felad.. pl a feles nem nagyon fog harcolni, az elf sem.. hulla nem tolizik-varizik.. stb stb..
Nem hiszem, hogy ezt fel kéne rúgni, csak azért, hogy az embert helyzetbe hozzuk..
A faji varázslatokkal kb semmit nem ér, mert nem lehet az után sem igazából semmire sem használni..
Nekem eddig tetszenek a saját ötleteim Szerintem egy full használható faj lehetne az ember, azzal a 3 ötlettel..
__________________
same old song..
Reply With Quote