View Single Post
  #6  
Old 08-24-2006, 08:45
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Post

Quote:
Originally Posted by Magnum View Post
Kipróbáltam a dolgot (csak úgy), de mindenből nullát küldött. Igaz, hogy voltak kint seregeim. Csak akkor működik a dolog, ha minden sereg bent van?
És még valami: mindenből min 10%-ot kell beállítani. Akkor segítség küldése gomb és elmegy mondjuk minden egység 10%-a?

Ha több sereggel támadok, akkor a szövi segítség eloszlik?
Quote:
Originally Posted by Magnum View Post
És még valami: mindenből min 10%-ot kell beállítani.
miért kéne 10%ot állítani? így max 10%segítséget tudsz neki küldeni ami nem mindig elég.


Támadás: Az, hogy ilyenkor sereged mennyivel növekszik attól függ, hogy szövetségeseid a támadó egységeiknek hány százalékát hajlandóak a rendelkezésedre bocsátani. A náluk meghatározott százalékú katona csatlakozik seregedhez, és az ő segítségükkel támadod meg a kiszemelt áldozatot.
Tehát minden általad indított seregnél hozzáteszi a szövid seregének egy részét!
Írok egy példát: mennél 1000pacival támadni szövidnek van 800 és 50%on a segítsége akkor az ő 400pacija megy a te seregeddel. Hogyha neked van még 1000pacid és azt is küldenéd akkor a szövid már csak 200at tud adni.
Hogyha fordított a helyzet és neked van 800 a szövidnek pedig 1000ugyanolyan(!) támadó egysége akkor viszont nem 500at hanem csak 400at küld segítségnek, mert "Mind a támadó, mind a védekező egységek segítségülhívásakor és segítségül küldésekor van egy nagyon fontos szabály. Minden egységből maximum annyit küldhetsz, mint a másik ország adott egységeinek a fele"

A védekezést leírni most lusta vagyok de olvasd el a súgót /szövetségek menüpont/ és ott le van írva
ui: asszem nem írtam el a számokat mint ahogy szoktam