View Single Post
  #36  
Old 02-18-2011, 16:33
Swiss's Avatar
Swiss Swiss is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Limassol
Posts: 315
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Sziasztok!

Az első országomat még 2005-ben regiztem. Akkor egy munkatársam mutatta meg a játékot, mely rabul ejtett akkor. 5X-ben kezdtem.

Játszottam szövetségben, freemail-es csopikban, anarchban, mf-ként. Még soha nem jutottam a 3. szint felé. Így kérlek ne vegyetek túl komolyan.

Ami megfogott a játékban az első sorban a közösség volt, szerintem ez változott meg az évek során. Valaki említette korábban a fórum rendszer megváltozását, mely szerintem is közre játszott ebben (tudom, hogy Ati neked más a véleményed)

Egy év kihagyás után tértem vissza játék harmadik szintjére és ott olyat tapasztaltam amit még kisebb normál mail-es csopikban korábban, se piac, mindenki szabis. A teljes és a dipo majdnem üres. Nyugodtan lengettem morált majd, raktam ki majdnem az összes védelmemet egy egész napra, talán egy valaki próbált beütni, de még így is pattant. Szerintem ez korábban elképzelhetetlen lett volna, hogy ilyet földveszteség nélkül valaki túléljen

A fogyáshoz szerintem az is hozzájön, hogy időközben felnőtt a generációnk és egy 0-24-es játéknál "fontosabb" dolgok élveznek prioritást (gyerek,család,munka).

A megoldást én az új generáció megszólításában látom, bár azt hogy ott milyen igényeket kellene kielégíteni nem vágom koromból adóan.
__________________
MUD:
#29 Swiss Cottage (15)
#30 Swiss Treasury (15)
#31 Swiss Court (15)

Klán:
#(?) RoSC (?)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Swiss For This Useful Post: