View Single Post
  #1  
Old 09-08-2017, 13:06
Farkas Farkas is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2015
Location: Debrecen, Budapest
Posts: 42
Activity: 0%
Longevity: 50%
Default Helytartó beállítása

Az imént olvastam végig az összes helytartó szóra keresve kidobott témát de sajnos nem találtam megoldást.

Régóta próbálkozom már de nem jövök rá a beállítás helyességére. Következő dolgot szeretném elérni:
Az aktuális helyet a barakkban töltse fel a helytartó egy adott egységgel(pl. lovast) úgy, hogy a barakkokban levő helyből maradjon meg mondjuk 1000 hely ahova alap katonát képezzen folyamatosan. Az alap katonákat naponta el akarom adni így ott folyamatosan termeljen a szabad helyeken túl is.

Ennek az lenne a lényege, hogy amikor építek még barakkot akkor ne nekem keljen újabb lovas képezni a plusz helyre hanem ezt helyettem a helytartó kezelje.

Ha nem lehet ezt megvalósítani akkor megértem csak valaki magyarázza meg, hogy miért nem mert a HT súgója szerint nekem egy megoldható lenne.

Jelenleg ez a beállítás:
Automatikus katonaképzés a szabad barakkhelyekre. pipa
Katonák automatikus továbbképzése lovassá, a szabad barakkhelyekre. pipa
Katonák automatikus továbbképzése varázslóvá, a szabad templomhelyekre. pipa
Katonák automatikus továbbképzése tolvajjá, a szabad kocsmahelyekre. pipa
1000 barakkhely fenntartása katonáknak a képzésekhez.
Egy körben képezhető alap katonák száma: 33
Alap katonák képzése a szabad helyen túl is. pipa

Az már csak hab lenne a tortán, hogy a teljes körönkénti fegyvertermelést használja a HT alap katonára ha megvan a szükséges lovas, ha pedig nincs akkor 1/3 alap katona és 2/3 lovas továbbképzés legyen a felhasználása.

Súgó szerint egyenlő darabszámban képezné a lovast és a katonát ha mind a kettőt képezheti de valójában csak alap katonának indít képzést.
Sponsored Links