Thread: 1A események
View Single Post
  #10160  
Old 02-04-2011, 18:46
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Szép-szép, aláírom. Viszont ha a "szájkaratékáknak", ahogy hívod őket, akorra országaik vannak, hogy nem feltétlenül egyszerű már taláni olyan szövetséget, amire megéri kimenni a méretkülönbség miatt. Ha találnak, akkor is 1-2 ütés, és vége. Ti kis országokkal kezdtétek el. Gyakorlatilag kizárólag csak abból állt a célpontkeresés, hogy mekkora %-ban elf az adott klán.
Ha pl tőlünk kiválna pár ország, akkor az első lépés az lenne, hogy mekkora országok vannak az adott klánban, mekkora a klánvédelmük, tehát nykkora arányban elfek, majd ha ezek jók, akkor megnézni, hogy esetleg van-e utánuk még célpont, vagy egy ütés az egész, és a földleadás miatt majdnem felesleges kimenni.

Hidd el, lehet volna még mit tanulni akár tőlünk is, attól, hogy nem tudjuk nagyon mutogatni. (na meg amíg 1kör alatt kidobálható a klán 90%-a addig nem is feltétlen éri meg egy kidobálásos klántámadás.)
Vityu igen ebben igazad van .... Mert ha fejben sem tudtok csatát nyerni akor tényleg fölösleges kimeni
Szivesen tanulok bárkitől .
Szerencsére le lehet majd fordulni ha egy nagy tohonya orim lesz amihez nem találok célpontot , hogy újra tudjak játszani
Szerintem ez a játék a harcoktól lesz hódító , hallottam egy másik játékról is valami farmer cuc volt .. nem tudom pontosan ....nem is érdekelt
Reply With Quote