View Single Post
  #26  
Old 11-23-2007, 10:05
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Gazsy View Post
Egy dolgot sajnálatosnak tartok a kérdés feltevésben: hiányzik egy választási lehetőség:

mégpedig: a ritkán használnám, amikor tudom megoldom másként...

való igaz ezzel a kérdéssel nehezen lehetne számolni, ha a bevétel/kiadást számolom... de talán mégis helye lenne: mert vannak olyanok (pl: én) aki vodás és néha napján használná a vodás vipet, de alapban megoldaná másként a vipelést...

bár talán ugy lehetne konkretizálni: évi 4-8 vip sms-t küldenék...ez kb fedné a valóságot nálam...ugyebár 26 sms egy év (hogy kiszámoltam 52 elosztottam 2vel) nem tudom van-e értelme annak, amit irtam, de ezek közül a válaszok közül sajna nem tudok megfelelőt választani...

Szeretném, ha lenne vodás vip még igy is, de nem erről fizetném a legtöbbjét.
Itt valóban kihagytam, hogy ilyenkor mit kellene bejelölni. Az első kérdésnél azt írtam, hogy ha több verziót is használsz, akkor azt jelöld, amelyik a legjellemzőbb. Most is lehet ezt venni alapul, a Te esetedben ez alapján én inkább az "így már nem használnám" opcióra szavaznék, és remélném, hogy azért a többiek csak átbillentik...

Nyilván persze nem csak ez alapján a szavazás alapján fog eldőlni, hogy lesz-e ilyen lehetőség, de egy áétalános kép azért mindenképp kell előre arról, hogy mire lehet majd számítani.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote