View Single Post
  #22  
Old 03-03-2009, 08:03
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by csabi View Post
?? tudod mi a különbség a láger és a barakk között?
" ?? tudod hogy az ország neve szándékosan idézi az államszocializmus borzalmait? "

" ?? tudod mi a különbség a tisztességes emberek között, meg azok között, akik mások privát, egy embernek szánt üzeneteit körlevélként kezelik, és mindenkinek továbbküldözgetik? "

egy fokkal komolyabban: nyilván tudod...
szerintem egyik név sem sért senkit, felőlem akármilyen névvel játszhatna akárki, pusztán a pártatlanság, és kétoldali elutasítás jegyében írtam a felsorolásomat, a teljesség igénye nélkül.

továbbra is az a véleményem, hogy amíg a nemzetiszocializmus bármilyen realizálódott, vagy utópikus formájára utaló/sejtető/konkretizáló/stb országnevek többsége szerintem még a védettség lejártát sem érik meg, addig nincs helye az államszocializmus bármilyen realizálódott, vagy utópikus formájára utaló/sejtető/konkretizáló/stb országnévnek sem.

vagy legyen valóban pártatlan a játék, vagy engedje be mindkét szélsőséget. szemléletesebben: a kétélű kard vagy vágjon kétfelé, vagy maradjon a tokjában.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 

Last edited by [HTPA]GeeForce; 03-03-2009 at 08:13.. Reason: vagy mindkettő vagy egyik se
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to [HTPA]GeeForce For This Useful Post: