View Single Post
  #72  
Old 07-16-2010, 13:26
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 12%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Többi anarchos emberke?

Túl könnyű azért ne legyen az anarch se! )
Nem azért, mert nekem nincs giga termelő orim ANARCH-ban, de határozottan ellenzem a javaslatot. Miért teszem mindezt? Jelenleg is elképzelhetetlen előnyük van az ilyen orikkal rendelkezőknek, nem csak csatározás, de haladás szempontjából is. Az, ha egy fenti Tudós vagy Túlélő esetleg Gazdálkodó vagy Kereskedő lesz csak még tova mélyítené ezt a szakadékot, ami szerintem nem segíti elő az anarchista játék érdekeit.

Belső fórumon volt egy érdekes beszélgetés a közelmúltban arról, hogy mi is az igazi gond ANARCH-ban. Elsősorban azt neveztük meg, hogy nagyon kevés az olyan kezdő, aki saját erejéből (értsd: nem VIP pénzből vagy tápolva) tud eredményeket elérni. A második a régebbiek hozzáállása volt, azaz hogy a tapasztaltabb és vagyonosabb játékosok ingyenföldként kezelik az újakat. Lehetséges megoldásként utóbbira határozottan nemes lelkületű javallatok hangzottak el, amik sajnos nem összeegyeztethetők az emberi természettel.

Ez a javaslat szerintem csak párak egyéni érdekeinek kedvezne, másnak nem.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post: