Thread: Black Dragon
View Single Post
  #234  
Old 11-06-2017, 20:53
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Sok - sok idő eltelt. Felértünk a tetejére, elértünk mindent. Legnagyobb ország, legnagyobb klán, legnagyobb ütések egyéniben, klánban... Jönnek a gondok, a motiváció...

Csak pár szám. 15,5 millió pont a klánnak, 36,6k hektár nekem, az első helyezettnek, 22,7k klánhírnév...

Középiskolás, 15 éves kölyökként kezdtem. Most 31 vagyok, és sokan ugyanebben a cipőben járnak. Az életem nagyobb részében volt jelen a hódító, mint amennyiben nem. Mások már szuper családapák, anyák, megváltozott minden. Ebben a megváltozott időben elérte a klánt a motiváció hiánya, nem kellett figyelni, mert nem volt esély, hogy beüssön bárki is bennünket. Úgy gondoltam, itt az ideje oszlani. Fél év kellett csak hozzá.

Megtörtént. Aki még játszani akart, mind egyet értett abban, hogy ezt más klánban kell megtenni, a Dragon oszlik.

A kezdeti klánfelállásból már csak Wolfi és én maradtunk, de már mindenki több évet lenyomott. És jól. Senkit nem emelnék ki, mindenki remekül teljesített. Vesztes helyzetből felálltunk, nem is egyszer. Így úgy illik, hogy nem külső ellenfél győz le minket!

Köszönöm mindenkinek ezt a sok évnyi élményt. Srácok, királyok vagytok!
Gratula Nektek!
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Redback For This Useful Post: