Thread: Egyedi időszak
View Single Post
  #6  
Old 05-04-2016, 10:13
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Hargy View Post
Részben egyetértek a fentiekkel, hogy kiszámítható a dolog ha előre tudjuk mi mikor lesz, de ne feledkezzünk meg az alsóbb szintek "lakóiról" sem. A 4. szintre eljutni nem túl megerőltető és egy kezdő játékos is simán felmegy. Ha ott találkozik egy ilyen előre nem látható eseménnyel lehet túl nehéz lesz számára az alkalmazkodás miközben mellette sorra haladnak el a tapasztaltabbnál tapasztaltabb játékosok akik ki tudják használni a lehetőséget. Ezzel szegény mazsolát ellehetetlenítve. Viszont mindenképpen jó ötletnek tartom a bevezetését a 3. szinttől, aki ide feljut az már tudja mire számíthat és legalább 2k kör óta gyakorolja a játékot...

Egy mellékes megjegyzés/kérdés: Csak nekem volt kissé "könnyű" a különadó beszolgáltatása? (Akinek van pénze 1,34 perc alatt lerendezi az egészet, így nem nagyon lehet kihasználni a gyengeséget, akinek nincs pénze azt meg az ág is húúúzza...)
A 4. szinten csak pozitív hatás érheti.. azzal max jobban járhat, felkészülés csak a jobb kihasználást segíti, de nem szükséges..
Kezdő játékosokkkal én spec nem szoktam találkozni, mert full más hekin lépünk fel, és szerintem a jobb játékosok többségére ez igaz is(kivéve, ha oka van alacsonyabb hekin lépni.. )
Különadó.. ha nincs nyersi a piacon, hiába van pénzed
__________________
same old song..
Reply With Quote