Thread: Torlódás.
View Single Post
  #7  
Old 10-27-2015, 00:33
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 20%
Longevity: 94%
Default

Úgy gondolom azzal, hogy a veteránok megmaradtak, míg az új játékosok elfogytak, kialakult egy olyan helyzet, amire korábbam senki nem számított.

Sok ötös csoportban már 200 hekin ketyeg a top, a játékoshiány miatt csak a régi ismerősök játszanak bizonyos helyeken, akik nem mellesleg mind sokszemesekké váltak, így már nem is fedezőverseny, hanem türelmi harc alakult ki a magasszemes top helyekért.

Régebben még azt mondtam volna, hogy a párbeszéd felesleges ebben a témában, mára azt mondom a probléma ennél összetettebb.

Nyilván nyitni kéne neki egy külön topicot, már ha nem csak engem zavar a jelen helyzet, lehet majd azt is megteszem. Mindenesetre el lehetne azon gondolkozni, hogy az 1/A csoporthoz hasonlóan ne feltétlenül csoporthoz viszonyított %-ban legyen mérve a teljesítmény, hanem elért hekiben (avagy másban), személyiségek számától függően növelve a követelményeket persze.

Visszatérve a nyitó hsz-re, egyik javallatot sem támogatnám. Szerintem kollektíven kellene a csoportrendszeren változtatni.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote