Thread: Hódító 8
View Single Post
  #204  
Old 04-30-2015, 16:21
Farkas Farkas is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2015
Location: Debrecen, Budapest
Posts: 42
Activity: 0%
Longevity: 50%
Default Kis észrevétel a térképről.

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha összeszámolod, akkor nem darabszámra pontos, hanem arányaiban. Tehát ha lebontasz 1 tornyot, és építesz a helyére egy házat, attól nem biztos, hogy a térképen is rögtön eltűnik egy torony, és lesz egy új házad. De ha arányaiban észrevehető mennyiségben csinálod ezt, akkor ennek megfelelően mást fogsz látni a térképen: kevesebb tornyot és több házat.
Nekem ezzel csak egy bajom van ami miatt egyenlőre ki is kapcsoltam ezt a funkciót. A tornyot fel lehet ismerni, hogy mi a térképen ám a többi épületről lövésem sincs, hogy mit takar. Összehasnlítottam egy 4-es és egy 3-as szinten lévő országom térképét amiknek 55 hektár különbség van a területe között. Az épületlistájuk elég eltőrő márcsak a különböző faj miatt is. Ám a kettő között egyedül anynit tapasztaltam, hogy egy sor épület hiányzik.

Tehát a kérdésem az lenne, hogy a térképen mi jelöli a házakat, mi a templomokat, kocsmákat, barrakokat hogy csak a legfontosabb épületeket említsem. Számomra ez a térkép jelenleg semmilyen információt nem ad azon kívül, hogy vannak épületeim, meg azokhoz képest arányaiban kevés tornyom. Tervezed valahol megadni a térképhez a jelmagyarázatot?
Reply With Quote