View Single Post
  #18  
Old 01-10-2015, 13:06
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default hozzászólás

Az új személyiség bevezetésével szerintem semmi baj nincs. Minél nagyobb a választék, annál szélesebb kör igényeit tudja kiszolgálni. Szerintem ez csak pozitívum lehet

Viszont, h bele keverjem a játékélmény fokozását, szerintem lehetne abban is gondolkozni, hogy a személyiség előnyeinél is számítson bele az MF státusz..

Jelenleg, mivel nincs megfelelő utánpótlás a játékos állományban, illetve a régiek közül is egyre többen inaktívak abban érdemes lenne fejlődni, hogy az MF játékosokat kicsit jobban segítsük. Konkrétn a 40% hadierő és 10-10% toli-vari szerintem röhelyes... Érdemben egy 2 fős szövetséggel ér fel.. És hát ugye 4 ország egy szövetségben azért még további taktikai előnyöket rejt a faj kiválasztásban, a 4x annyi személyiségben stb....

Továbbá a régóta együtt játszó, összeszokott szövetségek is nagy előnyt jelentenek... szóval nem csak matematikai oldalról érdemes megvizsgálni a dolgot

Szerintem a személyiségeket tovább erősíthetné a "császár" az MF-eknél, illetve direktben MF-es személyiségeket is be lehetne vezetni.

Ami jobban segíti a rejtőzködést, nehezíti az információszerzést, segíti a felfedezést, termelést.... Ha MF-ként is életképes lenne ez a játék, akkor lehet hogy néhányan nem hagynák abba, ha feloszlik egy régi szövi, illetve néhány kezdő is tovább állná a sarat, és lenne esélye megszeretni a játékot...


illetve még annyit, hogy a személyiségek a faji sajátosságokkal együtt van ahol túl nagy előnyt jelentenek, míg máshol meg szinte 0-át

Fajhoz kötött személyiségekben is gondolkoznék, illetve fordítva, hogy bizonyos fajjal valamit ne lehessen választani... Egész egyszerűen a túl nagy előny másokkal szemben elv alapján. Pl. törpe-gazdálkodó, Félelf-tolvaj...

ezen a vonalon ha lehet finomítani, akkor más területen is lenne eredménye szerintem
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dave For This Useful Post: