View Single Post
  #11  
Old 01-25-2014, 22:53
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Bumburnyák View Post
Szerintem egyáltalán nem probléma, ha új szemek kerülnek a játékba. Miért lenne? Előbb-utóbb a jelenlegi szemek számát eléri valaki, szóval igenis kell. Egyből ez a negatív hozzáállás. Ami változás, az rossz. Kapásból elutasítás. Így nem lehet fejleszteni, ötletelni, ha valaki állandóan azt írja, hogy nem kell, miért?
Az, hogy egyik sem tetszik, de így vagy úgy tetszene, vagy van más ötlet, az rendben van.
Ilyen ütemben előbb-utóbb nem lesz játékos.. ha random dolgok fejlesztésével foglalkozik Ati, ahelyett, hogy olyan módosításokat tenne, és mi is olyanon gondolkoznánk, ami segíthet az új játékosok nagyobb arányú megtartásában, ide vonzásában, addig amíg még a régiek jelen vannak.. mert ugye szemmel láthatóan fogynak..(kevesebb mint 1 év alatt 1/Aban klántársaim közül minimum 5-6 ember hagyta abba))
Röviden a felesleges ötleteket, amik érdemben nem tesznek a játékhoz, jelen pillanatban pazarlásnak gondolom.. (összesen egy embernek lesz 14 szeme mostanában, de neki is még kell min fél év hozzá (igen ő Pool))
Persze ötletelünk, aztán csinálunk 15-20 embernek egy jó kis játszóteret, csak én nem vagyok benne biztos, hogy ez kellene legyen a cél..
(1/A-ban heti szinten 1-1 fővel fogy a létszám..)
__________________
same old song..
Reply With Quote
Sponsored Links