View Single Post
  #1162  
Old 01-14-2014, 14:00
Bumburnyák
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ez most teljesen komoly kérdés, hogy egy _félelf_ _erősítésére_ szóló topicban kérdezed azt, hogy miért is nem szólalok fel egy olyan akció ellen, ami

1. nem is lesz erősítve
2. nem is félelf specifikus
3. csak ésszerűtlen felépítés ellen zavaró (nem óriás/félelf varis)

Kicsit unom már a szalmabáb érvelési hibákat ezekben a megbeszélésekben, amikor írok valamit.
Ki mondta, hogy erősítve lesz a varigyilok? Huhh, ha tényleg ennyire értelmezhetetlen, akkor még egyszer. Felemelted a hangod a katigyilok duplázása mellett, ami így nőtt 17%-ra. Talán mert az nem érint? Mert hogy az durva. Én meg azt kérdeztem, hogy a varigyilok ellen miért nem emeltél szót korábban (nem itt, hanem bárhol máshol), ami alapból több, mint 17%. Igen, tudom, hogy az nem emelkedik Ha unod az érvelési hibákat, akkor olvass figyelmesebben és átgondoltan írj, mert csak teleszemeteled a fórumot. De többet nem javítalak ki.

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Tegyük fel, hogy egyszerre csak 2 sereg fér be mészárolni a félelfhez. 7 kör alatt befér akkor 4 darab. Seregenbként 6-8% veszteségből vegyük most csak az alját, a 6%-ot. Az összességében 22%-os veszteség, ami ráadásul visz a tolvajokból, a varázslókból és a civil lakosságból is, szemben a félelf katonagyilkolásával, ami ezekből nem visz. Ha a 8%-ot számolod, akkor 4 sereggel az már több mint 28%-os veszteség olyan egységekből is, amit a katonagyilkolás nem érint.

Ha összehasonlítjuk a 28%-os veszteséget MINDEN egységre, a 17%-os veszteséggel, amiben nincsenek benne a lakosok, tolvajok és varázslók, akkor én még mindig úgy látom, hogy a félelf meg se közelíti a hadis által ugyannyi idő alatt végezhető károkozás mértékét.
Egyetértek.
Reply With Quote