Thread: 1A események
View Single Post
  #13842  
Old 11-21-2013, 02:39
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ez már az adott klán(ember) hibája, gyengesége. Én fel voltam rá készülve, hogy vissza fog menni Orsira, mondtam is neki. (Bárkivel bármilyen jóban vagyok, ha a szövimet üti, szívfájdalom nékül fogom ütni, és ezt meg kell értenie.)
En meg vartam, hogy majd te indulsz Palira, de most latom mas volt a cel. Hogy ok nem utik egymast mas teszta, hat most Palinak a figyelmebe hoztam amit irtal.

Yogi es Dave, azert a par 100 hekiert ne ide hasznaljatok az energiat, legyenek vele boldogok, inkabb szeretnem ha az energiat a jatekba tennetek bele most, hogy befejezzuk amit elkezdtunk.

Quote:
Originally Posted by Hege View Post
Annyira jó, mikor "hozzáértő" emberek irígykednek,
En csak egyre vagyok 'irigy' ha mar ezt felhoztad. En is csak lany vagyok, meghozza egyeduli a klanba, engem vedenenek mar ennyire mint Remy Orsit, na ha ezt elerem egyszer...

Quote:
Originally Posted by Akár View Post
Engem már csak az érdekelne, ha itt a csoportban nincs ellenfeletek, miért nem csináltok egy tabularázát, és frissen fellépett országokkal, az eddig megtermelt tartalék nélkül vernétek végig a csoportot?
Mikor jossz mar vissza hozzank? Megadom a lehetoseget neked, hogy megmutassad hogy tartalek nelkul levered oket. Meg a vezerseget is visssza adom ha kell. Azt te nagyon jol tudod koztunk a helyed, ha nincs meg helyet is csinalok neked, gyere vissza nyugdijbol es mutassad meg mindenkinek, hogy te vagy a mester.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ghosti For This Useful Post: