View Single Post
  #7  
Old 02-18-2011, 13:02
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
De akkor mar ird le legyszives, hogy az az 1000 hany forumon tortenik meg, es az uj regisztralok atlagosan hany forumon vannak, ha mar itt tartunk.
Ez a kb 1000 (ebben a percben az előző 24 óra beírásai) beírás ez összesen 32 fórum között (az elmúlt 24 órában aktív fórum) oszlik el, bár ezek között van több is, ahol csak 1-1 beírás van, tehát ebből nem szabad átlagot számolni.

Ez teljesen megszokott, a "régen minden fórum pörgött" állapotban is voltak fórumok, ahol hetekig nem volt egyetlen beírás se -- amikor véletlenül volt, abban pedig nem volt köszönet.

Fórumozásbeli szokásváltozást nem figyeltem meg, azt leszámítva, hogy sokkal kevesebb az egymás torkának esés, mint régen volt. Sértődés van most is a fórumról való kizárások miatt, de nem egy hétig egymás anyázásától "pörög" a fórum. (És most tekintsünk el azoktól, akik csakazértse kérnek fórummeghívót, hanem inkább szenvednek, mondván, hogy őket nem hívta meg senki sehova -- ez nem normális magatartás szerintem.)

Én nem abban látom a jelenség gyökerét, hogy az emberek az egymás torkának esésre lennének kíváncsiak, és ennek hiánya lenne kihatással a játékosszámra.
__________________
Hódító * Queosia

Last edited by Ati; 02-18-2011 at 13:07.. Reason: Pontosítás, nehogy valaki azt gondolja, hogy összesen csak 32 fórum van :)
Reply With Quote