View Single Post
  #10  
Old 08-03-2010, 15:13
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
nagyon előnyös ötlet.. megölni a piacokat okos..
kicsit is belegondoltál mivel járna, ha "a piac nem raktár" lenne?
alig lenne elérhető árú, az is piszok drágán.. hiszen, ha minden egyes alkalommal elbukom a vagyonom 10%-át nem fogok vagyon tartani.. gyakorlatilag meglőnéd az összes csoportot, még kevesebb akció lenne..
a pénz hosszú távon elértéktelenedne.. az hogy 4 mrdból nem tudsz tölteni Aban az még ok, de hogy b topján se tudj egy hadis oriban sereget cserélni..
Attól sereget cserélni még lehetne
Jöhetnek más ötletek is ezzel kapcsolatban, eddig csak olyan érveket hallottunk, hogy azért ne piszkáljunk hozzá a piac szabályhoz (mert ez attól még szabály, amit nem én találtam ki) mert azzal értelmét veszti elkövetni a szabálytalanságot
Lehet durvának hangzik, mert az is. Csak kicsit következetesebb lehetne a játék, ha bármi hasonló bevezetésre kerülne ami mondjuk bünteti a piac raktárként való használatát. Vagy akkor egyszerűen csak törölni kéne a súgóból, meg a szabályok közül ezt a tételt, és mindenki boldogan használhatná továbbra is raktárként a piacot.
Egyelőre tényleg azt szeretném, ha csak beszélnénk róla normálisan, nem kell mindent ilyen agresszívan letámadni ami elvenne a játékbeli "kényelemből".

Hallatni lehetne más ötletet is, amin el lehet gondolkozni, én csak felvetettem hirtelen kettőt...
Reply With Quote