View Single Post
  #8  
Old 08-03-2010, 12:14
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Csak óvatosan vetném fel, tudom a profik 99%nak nem tetszik majd az ötlet, de hátha elgondolkozik valaki rajta mégis

A lényeg, hogy a súgó is írja, meg Ati is megemlíti néha, hogy a piac nem raktár. A helyzet viszont az, hogy mégis mindenki ott tartja a tartalékot.
Első körben arra gondoltam, hogy ha már 1piacra lépésbe kerül, hogy árut "vigyünk" a piacra, kerülhetne az is egy belépésbe amikor visszahozzák az árut. (ha már mindet elhasználtuk egyszerűen elveszne) Elvégre maguktól nem tudnak visszajönni az áruk, a "piacvezetőknek" meg igen drága az idejük mint tudjuk...
Második körben, (ha az első már teljesült volna valami csoda folytán) a hazatérő árukról is nyugodtan potyoghatna le szerintem 10% cucc, mint a karavánról. Mert hát odafele mi ugyan vigyázunk a szépen kifényesített cuccokra, de visszafele nem mi felügyeljük a pakolást, igy hát amortizálódik

Ha ezek, vagy ehhez hasonló teljesülne akkor máris el lehetne gondolkozni azon, érdemes-e piacon tartalékolni, és talán teljesülni részben a szabály, miszerint a piac nem raktár.
Hatalmas hekin is pozítivnak tartanám, mert igy valóban kell bent tartani egységeket az országban, és nem csak arra az 1körre amíg mondjuk támadást inditunk vagy védünk kell etetni a népet. Tehát 15k heki felett lehet módosulna a játék. Előnyére...
nagyon előnyös ötlet.. megölni a piacokat okos..
kicsit is belegondoltál mivel járna, ha "a piac nem raktár" lenne?
alig lenne elérhető árú, az is piszok drágán.. hiszen, ha minden egyes alkalommal elbukom a vagyonom 10%-át nem fogok vagyon tartani.. gyakorlatilag meglőnéd az összes csoportot, még kevesebb akció lenne..
a pénz hosszú távon elértéktelenedne.. az hogy 4 mrdból nem tudsz tölteni Aban az még ok, de hogy b topján se tudj egy hadis oriban sereget cserélni..
__________________
same old song..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to none For This Useful Post: