View Single Post
  #6  
Old 05-18-2010, 22:01
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Sziasztok!

Lehet perpillanat nem aktualis a tema, de a jatek elorehaladtaval egyre inkabb az lesz. Amirol beszelek, hogy tegyuk fel, hogy egy szovetsegben 4 db 9+ szemelyisegu orszag van. (de akar csak 2 is gond) Ez a szovi egyszerre nem tudja a ra kiszabott top kotelezettsegeket teljesiteni (1. hely)

Ha ugy probaljak, hogy egyik teljesiti, es fellep, maris csonka lesz a szovi, es az elso ket hetig var feleslegesen. Ha az utolsot is megvarja, akkor 6 hetig kell varnia, es semmi sem garantalja, hogy az ottmaradott 2-3fos csonka szovit, vagy mfet, addig nem verik le, igy nem tudnak egyszeruen egyutt haladni majd.

Az otletem: a sajat szovetsegeseid ne szamitsanak bele a Neked szamitott topszamitasba. Ergo ha Te kis kilences+ vagy, es elso helyre van szukseged, de a szovetsegeseid megeloznek, akkor eleg legyen szamodra a 4. hely is.

(Nemtudom, ezt mennyire lehet kihasznalni, pl belepsz szovibe egy elfokozott orszaggal, es maris 20k ponttal kisebb pontot kell elerned az adott szinten, viszon ez esetben mivel messze vagy a szovidtol, sebezheto is vagy, szoval nem biztos, hogy ez gond)

Mit szoltok, gond lehet ez a jovoben, illetve jo a megoldasi otletem ra?
szerintem jó.

habár az elfokozós dolgot nem értem..
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote