View Single Post
  #1639  
Old 11-11-2010, 17:28
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Én annyit látok, hogy értelmesen is meg lehet beszélni üzenetben mindent. Ha valakinek bicskanyitogató a stílusa, akkor természetes, hogy azok fele legalább felnyomja az üzeneteket, akiknek írtál... És a stílusodból pontosan ezt látom. Én mondjuk nem nyomnám fel, egyszerűen nem foglalkozok az ilyen üzenetekkel, viszont, hamar túllépek rajta.

De, hogy őszinte legyek, azt hiszem, hogy igazán veled kivételez Ati. Én úgy emlékszem, hogy a belső fórum sem a kitiltások reklamálásának helye. És ahogy és amit szoktál mostanában írni, én Ati helyében bannoltalak volna már egy pár napra.

Arra emlékszel, amikor gyakorlatilag valós testi bántalmazást ígértél Poolnak? Vagyis folyamatosan utalgattál rá... Ekkor én végleg tiltottalak volna innen, mivel ez is benne van a fórumszabályzatban, és szerintem a legsúlyosabb szankciónak kellene rá járni.

Biztosan én benne vagyok a kiskosárban, mert 5év alatt 4országra összesen 1db figyelmeztetést kaptam, de szerintem mindössze csak azért van, mert nyers személyeskedés nélkül tudok írni üzenetet. Ez nem ördöngösség, sőt, sokkal jobban bánt a tiszta szégyen vagy helyett, a gratulálok barátom, ezt bizony így kell csinálni... :S
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 9 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post: