View Single Post
  #1634  
Old 11-11-2010, 17:06
-Ricsi-'s Avatar
-Ricsi- -Ricsi- is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Budapest XIII
Posts: 195
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Anarchba kerüléshez nem kell csatában részt venned. Elég egy országfelajánlás, egy csalásra buzdítás, egy szövetségen kívüli összejátszás.

Hex tudna a rosszul megfogalmazott üzenetek miatti anarchba kerülésről is hosszasan mesélni (sőt, már mesélt is ). Tipikusan olyan eset, ami ha újra és újra előjön, akkor újra és újra anarch lesz belőle, és ezen mégcsak a tényleges indíték leírása sem segít. Utólag elhiszen Hex-nek, hogy miért küldte az üzenetet, ettől függetlenül ha újra megjelenik egy hasonló üzenet, az ismét anarchot jelent, amit nem lehet kimagyarázni. Ehhez sem kellett egyetlen csata sem.

És bár a szabályok valóban lehetőséget adnak arra, hogy bárkit bármikor anarchba helyezzek, ok nélküli áthelyezésre eddig a közel 12 év alatt nem volt példa.

Az élet örömeit nem a szivatásotokban keresem.
Hát ebben nem tudok nyilatkozni. Gondolom, hogy nem szívatásból kaptam anarch-t anno, de ok nélkül az biztos Úgy értem az én szempontomból.

A support nem tudom mit láthatott vagy gondolhatott, de mint írtam jksz-re hivatkoztak.
De ez nem a kitiltások megbeszélésének a helye és már nem is érint annyira érzékenyen, ezért részemről téma off
Reply With Quote