View Single Post
  #1632  
Old 11-11-2010, 16:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by -Ricsi- View Post
Egy szóval se beszéltem csalásról, hacsak nem arra gondolsz, hogy megjegyeztem, hogy engem is raktak már ki ok nélkül.

Csalásról már csak azért se beszélhetek, mert annyira ok nélkül kerültem anarchba, hogy még csatában se voltam senkivel, max lopkodtam egy kicsit innen-onnan.

De legalább annak örülök, hogy nem egy nagy orim "halt meg", hanem egy friss 200 hekis.
Anarchba kerüléshez nem kell csatában részt venned. Elég egy országfelajánlás, egy csalásra buzdítás, egy szövetségen kívüli összejátszás.

Hex tudna a rosszul megfogalmazott üzenetek miatti anarchba kerülésről is hosszasan mesélni (sőt, már mesélt is ). Tipikusan olyan eset, ami ha újra és újra előjön, akkor újra és újra anarch lesz belőle, és ezen mégcsak a tényleges indíték leírása sem segít. Utólag elhiszen Hex-nek, hogy miért küldte az üzenetet, ettől függetlenül ha újra megjelenik egy hasonló üzenet, az ismét anarchot jelent, amit nem lehet kimagyarázni. Ehhez sem kellett egyetlen csata sem.

És bár a szabályok valóban lehetőséget adnak arra, hogy bárkit bármikor anarchba helyezzek, ok nélküli áthelyezésre eddig a közel 12 év alatt nem volt példa.

Az élet örömeit nem a szivatásotokban keresem.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote