View Single Post
  #418  
Old 01-16-2011, 16:13
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
mekkora problémát okoz az a-s játékban ez a téma? az elmúlt hónapokba nem láttam olyan klánütést amiben ki lettek volna dobálva a tagok a veszteségek csökkentése miatt.
Tagokat dobált ki a még aktív láma kisklán elől a csak egy maradhat és az akkori utazó vagy macska vagy nemtom akkor mi volt. Miért érzed, hogy csak a kisklánok elől dobálnak ki? Azért, mert ez a klán harcolt csak.

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
nem tudom vityu mit szólnál, ha rádállna a pannon, te bontatnál a klánoddal vagy 100k pontot, küldenél egy sereget a bentlévő klánvagyon háromnegyedéből, mi meg csesznénk kimenni rátok. azzal megoldottad? és itt elvileg egy jólszervezett klánról van szó.
Történt már olyan, hogy ránk állt valaki. Benne van a pakliban, hogy csak véletlen ráállás, de az is benne van, hogy komoly. Biztosan végiggondolja az ember, hogy most odaállok, de nem küldök ki sereget rájuk... Á, úgyse érek el vele semmit, mert 0-tól 150k-ig bármennyi bontással elkerülhetik, hogy a kistámadott klánjuk mellé álljunk...

A leírt példád megtörtént már egyszer velünk. A pékek ránk álltak, de nem sikerült nekik újra addig, ameddig kint volt a sereg.

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
ott állnátok szétbonntott orikkal, pénz nélkül, és még sereg is lenne kint. és ti ezt a taktikát javasoljátok kisebb klánoknak.
Te pedig inkább azt javasolnád nekik, hogy ha melléjük áll valaki, akkor AZONNAL dobáljanak ki mindenkit, mert nincs lehetőségük harcolni? Egy átlagos klán életében kell hogy legyenek pofáraesések. Nekünk is volt, a lámáknak is volt, nektek is volt. Miért óvjuk meg ettől a kicsiket? Milyen klánharcos lesz, ha csak azt tanulja meg, hogy mit ér ilyenkor a tagkidobálásra alkalmazható gomb...

Quote:
Originally Posted by Jack
[2011.01.15. 12:58:49] Serg: én nem írok
[2011.01.15. 12:59:18] Serg: Arra megy a játék hogy övék lehessen a legnagyobb ütés kockázat nélkül
Quote:
Originally Posted by Merengő
és félreértés ne essék a pannonnál szinte nem tudok olyan helyzetet elképzelni, ha ránkállnának, kitennénk akár 1 tagot is. nem ezért szeretném ha megmaradna így ahogy van. a mi klánunk minden esetre fel van készülve.
Ezt a kettőt így egymás mellé állítva annyira nem értem. DE egy top 2-3 klán legyen képes felvenni a versenyt a TOP 1-gyel. Nehogy már a "titánok harca" ott dőljön el, hogy éppen észreveszik-e a ráállást, vagy éppen tartanak-e benn sereget...
Emlékszem egy tolvajakcióra, amivel éplistákat lehet találni. Én úgy emlékszem, hogy jól látszik az országokon, ha klántámadásra készülnek. Pont itt jön be a képbe az, hogy akkor fel is lehet rá készülni. Vagy nem? Egy ilyen ritka mezőben az egy ország 3napi tolvajakciójával fel lehet mérni, hogy hol milyen alakulások vannak.

A nagy klánok között a legnehezebb a klánütés. És ezt nehezet tovább, hogy az ellen bármikor szétdobálhatja a klánt. 5%-os sikerlehetőségre nem fogok kimenni... Nektek mákotok volt a pékekkel. Mi is nagyon jól láttuk, hogy nincs meg mindig minden távol, csak mi nem tudtuk volna kirakni őket.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post: