View Single Post
  #172  
Old 01-22-2008, 14:14
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

szavaztam a támogatásra, de csak ésszel

sokan irták hogy veszteség meg miegymás, hogy a vesztes mekkora pénzeket elő a piacon.

Uram bocsá. MF vagyok és belekötök egy szövibe, akkor szerrintem 2-3 ütés alatt láthato lesz hogy vagy minden oké gyenge a szövi, vagy baj van mert ugy elvernek mint a lovat.

Ugyanmár hadd lehessen felajánlani valamennyi összeget, és itt a pont. A rendszernek kéne figyelni hogy mondjuk az össz vagyonkának mondjuk max a 10%-át lehessen sarcolni, természetesen a vesztesnél aki fel akarja ajánlani.
A szám példa, lehet 20% is

Innentől ha valaki azt mondja adj nekem 1 milliárdot, de a vesztes össz vagyonkája ennyi akkor max azt tudja mondani hogy max 100 millkát tudok adni.

Azért nehogy már arra menjen az egész hogy potolja a gyöztes veszteségeit, itt arrol van szo hogy a gyöztes gyözött és mondjuk a hab a tortán az a kis összeg

És nem tennék különbséget a szintek között

Mondok mégegy példát, hogy pontosan mirre lenne jo

fel akarok lépni 1-2 nap mulva, és mondjuk a környéket le akarom MNT-ni hogy nyugodtan a piacrol összeszedjem a dolgaimat. Ne adj isten nem fogadja el valaki. De ha felajánlok neki egy bizonyos összeget lehet hogy nyugodtabb lesz a környék.
természetesen a % a max lehetne. Innentől nem az a cél hogy tönkreverjünk valakit, mert ugye az ellenek csökken az össz vagyonkája hanem okosan verjük le hogy minnél több legyen a %
innentől a tulzott ütésből is kevesebb van.
Reply With Quote