View Single Post
  #361  
Old 04-13-2015, 22:30
Farkas Farkas is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2015
Location: Debrecen, Budapest
Posts: 42
Activity: 0%
Longevity: 50%
Default Közvélemény kutatás

Üdvözletem Mindenkinek!

Kis közvélemény kutatást tartanék, hogy vesződjek-e a művem megosztásával vagy nincs rá igény?

A következőket tudja a progi amit az utóbbi hetekben fejlesztgetek amikor épp időm engedi:
- Épület lista számolás, automata ház, tolvaj, varázsló számítás, mentés és betöltés
-Tekercsek kopásának az idejét kiszámolja hetekre előre egy adott időpontból és el is menti az egy hét múlva esedékes kopás iedjét amit később betölthetünk
-Piacról egyszerűen kimásolva az adatokat egy gombnyomásra átlátható információt hoz létre, áru-kint lévő darabszám-eladási ár vonatkozásban
-Bemásolt támadó és védekező gömbökből számolja a következőket:
-Katonai akciók
-Tolvaj akciók
-Mágikus akciók
Ezek esetében az erőkülönbséget egymáshoz viszonyítva százalékban is kijelzni, hogy egyértelmű legyen a túlerő nagysága.
Ha nem akarunk minden katonát elküldeni a csatába akkor azt a gömb másolása után tudjuk változtatni a másolt adat átírásával számolás előt.

-Tekercsek megadásánál figyel a faji maximumokra, számol a hullák csoportszintjével, orkok kitámadási bónuszával, felesek árnyak varázslatával, törpök nagyobb férőhelyével és ha nem hagytam ki valamit akkor az összes faji bónusszal ami az éplistát, mágiát, tolvajlást és háborút érinti.
-A program még nincs készen így lehetnek benne hibák sőt biztos vannak, hisz csak én ellenőriztem eddig. Ezért kérem, hogy amennyiben akadnak válalkozó szellemű tesztelők, mindenképpen jelezzenek vissza ha valahol hibáztam, vagy ha valami másképpen jobb lenne, esetleg ha valamire még lenne igény.

És a végére hagyom a legnagyobb hátrányát, mivel nem tudok programozni, nem ismerek hagyományos nyelveket az assamblyn kívül. A program LabVIEWben lett megírva amit csak LabVIEW programmal lehet így futtatni hiába exe, ám teljesen ingyenesen le tudjátok tölteni a fejlesztő honlapjáról egy az exe futtatását lehetővé tevő LabVIEW Run-Time Engine-t.

Szóval a kérdésem a a tisztelt publikumhoz, hogy tegyem fel valahova a programot és kipróbáljátok vagy nincs rá kereslet?

Fontos még, hogy a program online nem érhető el de dolgozom a megoldásán
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Farkas For This Useful Post:
Sponsored Links