View Single Post
  #6  
Old 08-17-2009, 16:14
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Reni View Post
Tapasztalat mozgásponttal kapcsolatban:

Ma amikor behoztam a kiskarimat, kb 1600 mp-je volt a tengerparton állt ( hajós kari) max 50 lépésre a fővárostól. Átlagos cuccok voltak csak nála, szekér vagy olyasmi amivel csak az úton lehet közlekedni nem volt. Nem ment csapatban, nem futott, tegnap óta nem hoztam be, álló helyzetből indult a klánmedál felvétele után azonnal. A Főváros alatti folyótorkolattól indult a fővárosba. Mire a beért a fővárosba lefogyott az mp-je ... 41-13-ig vont le mp-ket tőle lépésenként a rendszer amikor már figyeltem. Még benn a városban is tesztelgettem egy ideig, ahogy töltődött az mp-je próbálgattam vele lépni egyet-egyet de még mindig nagyon sokat vont le. Aztán hagytam feltöltődni 1600-ig, akkor normalizálódott.


Közben megszámoltam pontosan mennyit léptem vele:

23 lépést a füvön, majd 12-őt az úton és ekkor lett nulla az mp 1600ról.
Ez normális. "Fáradtan" léptél ki, vagyis előtte sokat mentél egyhuzamban. Kilépett állapotban a karakter nem regenerálódik, tehát visszalépéskor is ugyanilyen fáradt voltál, így már az első lépés is a szokásosnál sokkal több mozgáspontot vett le. Amint kipihened magad, ismét visszaáll a kevés mozgáspont-levétel.
__________________
Hódító * Queosia