View Single Post
  #21  
Old 11-13-2012, 08:33
Pirostraktor Pirostraktor is offline
Member
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 137
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Többek közt ezért is született a javaslatom. Nézzétek meg amiket beírtok, min. egyszer szerepel, hogy 'tartalék'. Tartalékolunk 200 hekin, tartalékot őrzünk felfele, ha valakit leütsz, már jön a sírás, hogy jajj a tartalék, légyszi ne üss stb. Szerintem egy HÓDÍTÓ nevű játéknak nem Simsnek kéne lennie, hogy gyűjtsük a tartalékot.

Figyeljetek meg egy akármilyen világszinten is elterjedt stratégiai játékot. Ha tartalékod van lényegében halott vagy, mert azt jelenti nem öltél eleget a fejlesztésekbe vagy a seregbe a másikhoz képest.

Egy háború nem abból kéne álljon, hogy nem támadod be a másikat, mert kitudja, hogy ő 200 hekin hány ezerrel írt több tekit mint te. Emiatt van kevés akció jelenleg. Amit javasoltam az lényegében felszámolná ezt a simsezésre hajazó játékstílust, tudom, hogy nagyrészt ezért nem tetszik a többségnek, tudom azt is, hogy így kevésbé lenne kényelmes, de cserébe dinamikus lenne, izgalmas és eseménydús. (Talán több kezdőt is fogna meg.)

Úgy gondolom nem potyára kéne legyen a különböző fajoknak bánya, tanya, stb erőssége és malusza, hogy elenyésző mennyiségbe jöjjön ki. Ennek a tartalékolási játéknak a felszámolása azt jelentené, hogy folyamatosan kell az ember valamennyi bányát, tanyát, stb tartson(vagy egy ebben erős szövist) ami méginkább kihozná a fajok közti különbségeket.

Sajnálom, hogy ennyire ellenszenves a felvetés, de szerintem így lenne a 'normális' vagy 'reálisabb', nem pedig úgy, hogy a megtermelt tartalékból továbbá ne kelljen se bányákat, esetenként se tanyát tartani.
__________________
'We know what we are, We know what we are.
Champions of Europe, We know what we are!'
Sponsored Links