View Single Post
  #32  
Old 09-02-2010, 16:20
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

szerintem megvolt a régi rendszernek a haszna és a varázsa is. mikor idejöttem mint kezdő és láttam, hogy egyeseknek 3-4 kockájuk van másoknak meg 1 vagy még az az 1 is piros akkor úgy nagyjából azért tudtam, hogy ki is az akire talán érdemes is hallgatni és akinek a szava mögött van is valami tudás
arra meg, hogy nem rendeltetésszerűen lett használva azt kell mondjam, hogy elég hamar kiderül, hogy kik azok akik mondjuk csak a viccek topicba írnak, vagy a chatbe és mégis zöldek, esetleg unszimpátia miatt pirosak és ezt tudomásul veszi az ember...nincs ezzel semmi gond (de erre mondjuk jó lenne a kettő szétszedése...viccekre megy a felfele kéz, unszimpátiára meg a lefele...a zöld/piros meg a "szakmai" jellegű hozzászólásokra)
aki meg abban leli élvezetét hogy multizással 4 kockája legyen az tegyen így...szerintem kárt nem okoz, mert az esetleges beírásából úgyis lesütne hogy mi is a helyzet (az, hogy esetleg indokolatlanul szórná vkinek a pirosat, pedig jelenthető és kész )
másrészről hódítós fórumozásomnak talán legnagyobb mérföldköve volt a 2. és 3. kockám, mivel láttam rajta, hogy azért a -10 en pontok óta sokat fejlődtem...és ami fontosabb volt, hogy ezt nem én gondoltam így, hanem azok akik adták a pontokat. én legalábbis úgy láttam komoly munkám van mögötte
a 4. kockát már én se tartom sokra, mert valóban inkább a nem rendeltetésszerű használatnak köszönhető, de az is jelezte bizonyos szintig, hogy elfogadott a fórumos közösség és vannak akiknek szimpatikus lettél az elmúlt időszakban (erre lehetnének a kezek mondjuk)

Last edited by Burning; 09-02-2010 at 16:23..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Burning For This Useful Post: