View Single Post
  #19  
Old 02-18-2011, 13:49
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Zoli View Post
Ezzel viszont nem értek egyet, és szerintem Te is magad ellen beszélsz. Ez a változás teszi lehetővé, hogy ne csak hadival lehessen előrejutni, ebben semmi rosszat nem látok. Az, hogy kevesebb a hadiakció, az egy dolog, változik a játékstílus, szerintem ennek nincs köze a játékosszám- csökkenéshez.
2006-ban amikor elkezdtem játszani, kb a helyzet a következő volt:
Akkor még standard 2hadi egy toli egy vari volt a legelterjedtebb. Ha leütötte valaki a tolit vagy a varit, az vagy visszaütött vagy visszafedezett.
Előfordult hogy várni kellett, mivel az az emberke aki ütött, feljebb került a többiekhez képest. Tehát nem mindig a hadilag legerősebbnek kellett ütnie.
Így mindenkinek volt lehetőség valakin visszajönni. (Még a tolis is volt hogy talált célpontot.)
De mindenképpen lassabban tudtak a szövik felfelé menni.
Ott maradtak a vari toli közelében, akiknek volt lehetőségük revansot venni.
Sokkal több volt a mészár, és fosztogatás. És nem is feltétlen a földért ment a harc, mert megszerezhető volt könnyen.

Ma már ez nem megy, mert sok a hadi. Amihez sok pénz és tartalék kell. Ezért én megértem hogy mindenki gyűjtöget, aki játszani is szeretne.
Régen is voltak full hadis szövik, de lényegesen kevesebb mint ma
Ezért gondolom hogy lehet ez is hozzájárul
Nem érvelni akarok a régi rendszer mellett, csak elmondom hogy én hogy láttam
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kubbi For This Useful Post: