View Single Post
  #9  
Old 07-12-2012, 21:48
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Hani View Post
Azt kell, hogy mondjam nem értek veled egyet. A szemeket nem csak úgy dobálják az országokhoz. Ki kell érdemelni.
3-4-5 éve felment a topba egy beton elffel, egy elf klánban. Akkor ez 5-6k hektár volt. Azóta szépen fedezget a toppal, B-ből pedig forgatja az országokat. Ehhez aztán nem kell túl sok minden.

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Már ne haragudj, de szinte minden játék ilyen (amiken szoktam én is, azok biztos). Aki később kezdi, eleve hátrányban van a régebbiekkel szemben...
Ez miért is baj?
És melyik játék az, amelyik sok-sok évig húzza? A legtöbb játék alapból arra megy, hogy mindent megkapsz egy kis pénzért. Ott a cél a minél gyorsabb, és nagyobb pénzszerzés, aki nagyobb függőket tud csinálni, az tovább, és nagyobb pénzt akaszt, de aztán meghal a játék. Nagyon jó példa az erepublik. Én örömmel eljátszogatnék a hódítóban továbbra is. 3 év alatt az A aktív játékosállományának kb 40%-a eltűnt. És kb 40%-kal több lett az elf. Nem vagyok túlzottan pesszimista, ha azt mondom, hogy az A érdemi játéka 1-2 éven belül 2-3 klánra fog lekorlátozódni. Azért mert alig vannak újak, és ahhoz, hogy egy új megragadjon, nem feltétlenül azt kell lássa, hogy körülötte mindenhol olyan országok vannak, akiknek a tudás alapú előnyéhez még plusz előnyök is társulnak.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote