Thread: Foci
View Single Post
  #488  
Old 09-06-2011, 21:20
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Én magyar győzelmet várok. Ha tippelnem kéne, a 2-1-et tartom a legvalószínűbbnek. De abban igazad van, hogy nem lesz sima, mert kellemetlen az ellenfél, és más is szenvedett már nagyon Kisinyovban.
Ettől független viszont a mi csapatunk biztosan nagyobb játékerőt képvisel, mint a moldávoké, de az is biztos, hogyha csak a mezeket küldjük ki, akkor még simán ki is kaphatunk.
Lehoztuk, és milyen rég volt olyan csapatunk, ami le tudja hozni az ilyen meccseket. 18 pont már önmagában nagyon szép eredmény, remélhetőleg viszont a finnek ellen fel tudjuk tornászni 21-re.
Ha más nem, legalább megerősítjük a helyünket a 3. kalapban, szépen lépésről-lépésre. Már csak abban kell reménykednünk, hogy a kis lépések ezután is előre visznek.
Mert pl a mai napon a világranglista huszonvalahanyadik szlovákok kikaptak otthon Örményországtól 4-0-ra, az mi már (eleve Szlovákia, az mi?)? Emlékezhetünk mi is, 2-1-es cumi Málta ellen pl, szerencsére most úgy néz ki, hogy ilyenekkel már nem kell számolnunk. Ez nagyon nagy eredmény, hisz csak bele kell gondolnunk, hogy Svédország cirka 30 hellyel van előttünk, mégis kikaptak tőlünk, szóval nem példa nélküli papíron sokkal gyöngébb csapatoktól kikapni. Az, ha mi a jövőben is el tudjuk kerülni a kellemetlen vereségeket, már egy óriási lépés. Én személy szerint mindig is azt vallottam, hogy a régi elvárásokkal (pl Aranycsapathoz hasonlítás, vagy a '90-es Magyar-Brazil 3-0) le kell számolni ahhoz, hogy a realitás talajáról kiindulva tudjunk építkezve eredményeket elérni. Erre a csapatra viszont már fel lehet nézni. Nem vagyunk durván jók, de azt nem is várhatja el senki, viszont amit mindenki elvár, azt már tudjuk hozni. Rég volt ilyen is, meg kell becsülni.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Von For This Useful Post: