View Single Post
  #527  
Old 02-04-2014, 19:06
Vik101 Vik101 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2014
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 56%
Default

Természetesen megoldható, vélhetően bekerülök egy másik szövibe és megyek tovább egyedül a csapatból.
Én sem hiszem, hogy olyanokhoz kéne formálni, akik ennyire passzívak, mint mi. De van különbség aközött, hogy a keveset játszók ellen történnek a fejlesztések, vagy a sokat játszók mellett. Nyilván ez a szabadságosdi mindkettő, hiszen sokan lesznek, akik nem néznek vissza már az üzenet ellenére sem, így lesznek "új" prédák a listán az aktívak örömére.
Meg is tudom érteni, csak első felindulásból jó lett volna, ha a régi csapattal tudjuk továbbvinni a játékélményt, ezt azért megérthetik azok, akik ajól bejáratott csapattal mennek körbe-körbe
És ezen felbuzdulva jöttem fórumra, találtam a másik threadet még 2012-ből ahol volt a fagyasztás kiterjesztéséről téma. Gondoltam egy próbát megér, (mert a többieket annyira nem érdekli a dolog, inkább csak szidják a rendszert, hogyha fizetjük a VIP-et amikor játszunk, akkor miért kényszerítenek még több játékra.)
De a lényeg, hogy engem érdekel annyira, hogy toljam, ezért megoldottam, csak elsőre váratlanul ért a dolog
Reply With Quote